L�tfen Flash y�kleyin..


   
 Genel Kurula Çağrı.. 13 Nisan 2017
 97 Mezunumuz Sn. Vedat Altayın babası vefat etmişt.. 29 Ağustos 2015
 98 Mezunumuz Sn. Dilek Okyay Çeltikli​.. 12 Ağustos 2015
 88 Mezunumuz Ali Rıza Bekem.. 29 Haziran 2015
 Genel Kurula Çağrı.. 06 Nisan 2015
 95 Mezunumuz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Altay Onc.. 26 Mart 2015
 98 Mezunumuz Sn. Öykü Gökalp Işıksoy.. 24 Mart 2015

Kuruluş

Tüzük
Kurucu Üyeler
Yönetim Kurulu
Denetim Kurulu
Üyelik İşlemleri
Dönem Başkanları
Başkanın Mesajı
 KEALMED - BAŞKANIN MESAJI

Değerli Mezunlarımız, Mezun olalı çok olmadı desem de, neredeyse 20 yıl öncesinden bahsediyor olmak gerçekten üzüldüğüm bir noktadır. Keal yıllarımı düşündüğümde, daha ne kadar çok şeyler yapabilirmişiz, zamanı boşa mı harcamışız demekten kendimi alamıyorum. Geçmişe, gençliğe olan özlem, hep daha güzel, daha dolu dolu yaşayabilirmişiz düşüncesine itiyor beni. Belki de bu sebepten dolayı derneğimize tüm kalbimle sahip çıkmaya çalışıyor, bu ruha, düşünceye sahip olan dostları, mezunları toplamaya, toparlamaya ve genç kardeşlerimize daha iyi imkanlarda okuma şansı sağlamaya çalışıyorum.

Kuruluşumuzdan bu yana okulumuzda mezunlar derneği olarak güzel ve faydalı icraatlar yaptığımıza inanıyorum. Meslek tanıtım programları, okulumuzun iç ve dışının boyatılması, 9.sınıflar için Teknolojik Sınıfların yapılması ve her yıl geleneksel olarak Mayıs ayında düzenlemekte olduğumuz Mezunlar Günü organizasyonumuz ile okulumuza hoş bir renk ve dayanışma getirdik.

Ekonomik koşulların değişmesi ile beraber her geçen yıl daha kötüye giden mevcut şartlar, her yeri olduğu gibi okulumuzu da etkilemekte, bu durum da bizlere olan ihtiyacı aynı oranda artırmaktadır. Kurulduğumuz günden beri esas görevimiz olarak üstlendiğimiz, KORUMALI ÖĞRENCİLER olarak bilinen kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanarak tarafımızca tamamının Koruma altına alınmaları bizlerin öncelikli görevidir. İlk yıllarda 10 kardeşimizin korunması ile çıktığımız bu yolda, 2009-2010 eğitim yılında neredeyse tamamına yakınını(25 kişi) koruma altına almaya çalışacağız. Derneğimize yıllık ortalama 15bin - 20bin TL civarında maliyet ile kardeşlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret edeceğimiz için, 170 üye ve 8bin liralık aidat geliri elbette ki yeterli olmamaktadır. Bu nedenle Dernek üyelik sayımızın artarak Okulumuza yakışır rakamlara geleceği ve mezunlarımızın gönülden yapacakları bağışların çoğalmasını ümit ederek yolumuza devam etmekteyiz.

Değerli Büyüklerim, Dostlarım, Kardeşlerim,

Sadece ülkemize değil, Dünya'nın dört bir tarafına yayılmış, farklı meslek gruplarından, değişik mevkilerde bulunan bizler, çocuk girip birer yetişkin olarak mezun olduğumuz, mevcut hayatımızda ki kişiliklerimize, en az ailelerimiz kadar katkısı olduğu tartışılmaz olan Okulumuza, sahip çıkmanın bir görev olduğunu düşünmekteyim. Yeni Web Sitemiz ile birlikte, bu sayfalar arasında daha çok vakit geçireceğimize inanıyor ve sizlere ‘’Gelin Derneğimiz vasıtası ile geçmişimize, bizlerle beraber sahip çıkın, geleceğin aydınlığına bir ışık da siz tutun’’ diyorum.

Sevgi ve saygılarımla..

BOZHAN HANLIOĞLU
KEALMED Başkanı
Aile içi video keyfi ensest porno
 
Aykut ATE� Creative Studio