L�tfen Flash y�kleyin..


   
 Genel Kurula Çağrı.. 13 Nisan 2017
 97 Mezunumuz Sn. Vedat Altayın babası vefat etmişt.. 29 Ağustos 2015
 98 Mezunumuz Sn. Dilek Okyay Çeltikli​.. 12 Ağustos 2015
 88 Mezunumuz Ali Rıza Bekem.. 29 Haziran 2015
 Genel Kurula Çağrı.. 06 Nisan 2015
 95 Mezunumuz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Altay Onc.. 26 Mart 2015
 98 Mezunumuz Sn. Öykü Gökalp Işıksoy.. 24 Mart 2015

2009 yılı

Mezun. Yılına Göre
Arşiv
   
ANADOLU LİSELİLER, BU YIL DA BİR ARAYA GELDİLER
29 Mayıs 2012  - Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği (KEALMED) tarafından her yıl gerçekleştirilen “Geleneksel Mezunlar Günü Etkinlikleri” bu yıl da, 19 Mayıs Cumartesi günü farklı şehirlerden gelen çok sayıda mezun, aileleri ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşti.

Bu yıl 19 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Geleneksel Mezunlar Günü, öğlen saatlerinde Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi’ndeki etkinliklerle başladı. Her yıl farklı ülke ve şehirlerden bu etkinliğe katılmak için bir araya gelen KEAL eğitimi ve kültürüne sahip mezunlar, aileleriyle birlikte bu yıl da gençlik yıllarında eğitim gördükleri okullarında unutulmaz bir gün geçirdiler.
Spor salonunda gerçekleşen kutlama töreninde derneğin bu yılki faaliyetleri hakkında bilgiler verilirken, yeni Yönetim ve Denetim Kurulu mezunlara tanıtıldı. Bu sene 15.,20. ve 25. mezuniyet yıllarını dolduran mezunlara, yıllarca bu okulda görev yapmış öğretmenler tarafından madalyaları takdim edilirken, katkılarından dolayı bazı mezunlara teşekkür plaketleri sunuldu. Mezunlardan bir kaçının okul yıllarından anılarını paylaştığı törenin ardından, Ereğli pidesi ikram edilirken, okul bahçesinde sohbet etme imkanı bulan mezunların hayli keyifli anlar geçirdiği gözlendi. Yıllar sonra farklı dönemlerden bir araya gelen mezunlar, karma takımları ile her yıl oynadıkları basketbol maçı geleneğini, bu yıl da sürdürdüler.
Organizasyonun akşamında Büyük Anadolu Ereğli Otel’de bir araya gelen mezunlar, gerçekleşen eğlence ile muhteşem bir gece geçirdiler. Dernek Başkanı Sn. Mehmet Ünal,yaptığı konuşmada “KEAL Mezunu olmak bir ayrıcalıktır.. Bizler Ereğli Anadolu Lisesi mezunları olarak kurduğumuz dernek ile almış olduğumuz okulumuz kültürünü yeni nesillere taşıyabilmek, yaş farklarımız ne olursa olsun hayatı paylaşmak ve bu paylaşımdan çıkan maddi-manevi desteği okulumuz için en iyi şekilde kullanabilmek için tüm mezunlarımızı dernek çatısı altında toplamak ve toparlamak istiyoruz.. “ derken, Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi’nden 1982 yılında mezun olan ve bu yıl 30. Mezuniyet yıllarını kutlayan mezunlara, bu güne özel plaketleri takdim edildi. Basketbol Koçu Ayhan Kalyoncu ve TRT Spor Spikeri Gökhan Özer gibi isimlerin bulunduğu gecede mezunlardan Şeref Alpago ve Güray Ünlüler, gerçekleştirdikleri mini konserle keyifli anlar yaşattı.

Unutulmaz bir gece yaşanırken, her yıl özellikle bu etkinlik için Ereğli’ye gelen mezunlar, birbirlerine bağlı büyük bir aile olduklarını bir kez daha gösterdiler.

Kaynak: Ereğli Ekip
   
Genel Kurula Çağrı
97 Mezunumuz Sn. Vedat Altayın babası vefat etmiştir.
98 Mezunumuz Sn. Dilek Okyay Çeltikli​
88 Mezunumuz Ali Rıza Bekem
Genel Kurula Çağrı
95 Mezunumuz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Altay Oncel
98 Mezunumuz Sn. Öykü Gökalp Işıksoy
82 Mezunumuz Sn. Ayhan KALYONCU
98 Mezunumuz Sn.Faruk Şahinin bir erkek bebeği dünyaya gelmiştir
98 Mezunumuz Sn.Barış KESERin ikizleri dünyaya geldi.
Aile içi video keyfi ensest porno
 
Aykut ATE� Creative Studio