L�tfen Flash y�kleyin..


   
 Genel Kurula Çağrı.. 10 Ağustos 2023
 Genel Kurula Çağrı.. 13 Nisan 2017
 97 Mezunumuz Sn. Vedat Altayın babası vefat etmişt.. 29 Ağustos 2015
 98 Mezunumuz Sn. Dilek Okyay Çeltikli​.. 12 Ağustos 2015
 Genel Kurula Çağrı.. 06 Nisan 2015
 95 Mezunumuz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Altay Onc.. 26 Mart 2015
 98 Mezunumuz Sn. Öykü Gökalp Işıksoy.. 24 Mart 2015

Kuruluş

Tüzük
Kurucu Üyeler
Yönetim Kurulu
Denetim Kurulu
Üyelik İşlemleri
Dönem Başkanları
Başkanın Mesajı
 KEALMED KURUCU ÜYELER


Başkan - Bozhan HANLIOĞLU  
I.Başkan - Rüştü İlkay TURHAN
1973 Zonguldak doğumlu. İlkokulu Ted Kdz. Ereğli İlköğretim Okulu'nda bitirdi. Orta ve lise eğitimini Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra (1993) Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni bitirdi. Evli ve bir çocuk babası. 1973 Akçakoca doğumlu. İlköğrenimini Akçakoca Yalı İlkokulu ve orta öğrenimini de 1991 yılında Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne girdi. Mezuniyeti müteakip Ankara'da bir süre serbest avukat olarak çalıştı. Daha sonra özel hukuk yüksek lisans programından da mezun oldu. Halen Kdz.Ereğli'de serbest avukatlık yapan Sn.Turhan evli ve iki çocuk babası. 
       

Genel Sekreter - Teoman ALTAY
Muhasip Üye- Muhsin HARMANŞA
1974 Rize doğumlu. İlkokulu Alaplı Atatürk İlköğretim Okulu'nda bitirdi. Orta ve lise eğitimini Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra (1992) Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun oldu.Bir süre Erdemir Refrakter Müdürlüğü’nde, daha sonra Erdemir'de satınalma uzmanı olarak çalıştı. Halen özel bir şirkette satınalma uzmanı olarak görev yapmakta olan Sn. Altay evli ve bir çocuk babası.
1973 Kdz.Ereğli  doğumlu. İlkokul'u ted kdz.ereğli ilköğretim okulunda bitirdi. Orta ve lise eğitimini kdz.ereğli anadolu lisesi'nde tamamladıktan sonra ( 1991  ) kütahya dumlupınar  üniversitesi i.i.b.f.nden mezun oldu. Serbest muhasebeci mali müşavir olarak çalışmakta. Evli ve iki çocuk babası.
       

Üye - Ayşe Aylin ARIK
Üye - G. Barış KOLSUZ
1969 Edirne doğumlu. İlkokulu Ted Kdz.Ereğli İlköğretim Okulu'nda bitirdi. Orta ve lise eğitimini Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra (1987) Haccettepe İktisadi ve İdari Bilimler Fak. İktisat bölümünden mezun oldu. Erdemir Dış Alımlar Müdürlüğü'nde uzman olarak çalışmakta.

1974 Kdz. Ereğli doğumlu. İlkokulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda bitirdi. Orta ve lise eğitimini Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra (1993) Balıkesir Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. Şu an Lafarge Ereğli Çimento Fabrikası'nın Batı Karadeniz Bölge Satış Sorumlusu olarak görev yapmakta. Evli ve iki çocuk babası.

       

Üye - Semih ŞUĞLE    
1971 Kdz. Ereğli doğumlu. İlkokulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda, orta ve liseyi Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi'nde (1989) bitirdi. Lisans eğitimini ODTÜ Fizik bölümünde ve lisansüstü eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladı. 1998 yılından beri Erdemir'de çalışmakta. Kendisi gibi Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi  ve ODTÜ mezunu olan İpek ŞUĞLE (AYDENİZ) ile evli.İki çocuk babası.    
 
Aykut ATE� Creative Studio